Zamień Konsumentów na Klientów

Dlaczego ImCRM?

Z ImCRM zawsze będziesz numerem 1 i łatwo wyprzedzisz konkurencję. ImCRM jest bardzo prosty w obsłudze i obrazuje cały proces sprzedażowy.

Pomoc

Dlaczego ImCRM

Crm w chmurze

Sprawdź chmurę ImCRM i poznaj nowy, lepszy świat sprzedaży. ImCRM pozwoli Twojej firmie zwiększać sprzedaż i być w stałym kontakcie ze swoimi Klientami.

Zawsze online

Ciesz się mobilnością w swojej firmie.
Gdziekolwiek będziesz Ty, lub Twoi pracownicy zawsze będziesz miał stały kontakt ze swoimi Kientami. Wystarczy dostęp do Internetu aby móc łatwo kontrolować, wspierać i zamykać sprzedaże.

Uprządkuj informacje o Klientach

Stwórz jednolitą strukturę informacji o Klientach. Przeglądaj wszystkie notatki, oferty czy kosztorysy przyporządkowane do danego Klienta. 
Przeglądaj wszystkie wiadomości e-mail wymienione z Klientem w jednym miejscu.
Łatwo (drag&drop) dodawaj i modyfikuj pliki powiązane z Klientem.

Kontroluj sprzedaż w firmie

Wspieraj swoich pracowników i siebie mając całą analize sprzedaży w jednym miejscu. Obserwuj postępy pracowników w kontaktach z Klientami.
Analizuj wykresy, podejmuj decyzje i zdobywaj nowych Klientów dzięki ImCRM, który skutecznie raportując pozwoli Ci zawsze być krok przed innymi.

Dostosuj ImCRM dla siebie

ImCRM może być wykorzystywany w każdej branży i firmie dowolnej wielkości. Bardzo łatwo skonfigurujesz system pod swoją branże. Jeżeli Ci się nie uda, zrobimy to za Ciebie.

Ciągle pracujemy nad doskonałością

Współczynnik zwrotu inwestycji, który jest odnotowywany przez naszych Klientów to średnio około 23%* zwiększona sprzedaż  i około 19 %* przyspieszenie szybkości podejmowania decyzji. To realne wzrosty, które nie uwzględniają spokoju, zorganizowania i dobrej atmosfery wśród handlowców.

*są to jedynie statystyczne dane zgłaszane przez Klientów ImCRM. 

 

Kontakt

Investmag s.c.

ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza