Pomoc

Filtrowanie Kontaktów

Po zalogowaniu do ImCRM – widokiem domyślnym dla użytkownika jest zawartość zakładki ZADANIA z górnego menu. Aby wyświetlić listę wszystkich wprowadzonych do ImCRM kontaktów, należy wybrać z górnego menu zakładkę KONTAKTY.  

ImCRM jest wyposażony w rozbudowany zestaw filtrów pozwalający na filtrowanie listy kontaktów zgodnie z preferencjami i potrzebami użytkownika.

Nad listą kontaktów po prawej stronie został umieszczony filtr, za pomocą którego użytkownik może regulować liczbę wyświetlanych kontaktów na stronie. Do wyboru są trzy opcje – 25, 50 i 100 wyników. Użytkownik może również przeglądać wszystkie strony z listą kontaktów – od pierwszej do ostatniej. W razie potrzeby w tym samym miejscu w prosty sposób można dodać do listy kolejny kontakt.   

Bardziej precyzyjne filtrowanie listy kontaktów umożliwia podmenu POKAŻ DANE.

Filtr UŻYTKOWNIK – pozwala wyświetlić kontakty wprowadzone przez konkretnego użytkownika aplikacji ImCRM.

Filtr WŁAŚCICIEL - pozwala na wyświetlenie listy kontaktów zalogowanego użytkownika lub wszystkich, również tych, które nie są jego kontaktami. 

Filtr KONTAKT - pozwala na wyświetlenie listy kontaktów ze względu na typ. Użytkownik może wyświetlić listę kontaktów typu OSOBA lub typu FIRMA, lub też oba typy łącznie.

Filtr GRUPA – powoduje wyświetlanie listy kontaktów przyporządkowanych do jakiejś grupy (np. VIP, dłużnicy, etc.)

Filtr ALFABET – powoduje wyświetlenie listy kontaktów w kolejności alfabetycznej. Zbudowany jest na kształt tablicy macierzowej.

Filtry MIASTO i ZNAJDŹ KONTAKT – są wbudowanymi mniejszymi wyszukiwarkami – tzn. aby wyświetlić listę kontaktów z danego miasta należy wybrać filtr Miasto, wpisać nazwę i kliknąć w lupkę. 

Filtr WOJEWÓDZTWO – zawiera listę województw. Pozwala wyświetlić listę kontaktów z danego województwa.

Kombinacje prezentowanych filtrów pozwalają na wyświetlanie list kontaktów zgodnych z preferencjami i wymaganiami użytkownika.

Na poniższym przykładzie widoczna jest lista zaczynających się na literę f, kontaktów typu Firma znajdujących się w mieście dąbrowa górnicza.

Kontakt

Investmag s.c.

ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza